a

Meist

Meie meeskonna põhilisteks tugevusteks nimetaksime ise korralikku tööeetikat, ausust ja läbipaistvust ning tööde kiirust. Oleme suunatud eraklientidele, kuid teeme koostööd ka arendajatega ning käime tegemas töid ka üle riigipiiri.

Tunneme ennast Eesti PUR-vahu maastikul kindlalt. Oleme saanud klientidelt väga head vastukaja ning meeskondlikult väga häid pritsitulemusi nii ilma arvutuslike prognoosideta kui ka koos nendega. PUR-vahu töödel määrab väga palju paigaldaja oskuslik käekiri. Meie meeskonna eraldiseisev ja kollektiivne pikaajaline ehitusalane kogemus nii Eestis kui ka välismaal ning lisaksveel paljudest spordialadest ja hobidest kaasa võetud väärtuslikud oskused ja distsipliin on aidanud meil saavutada kõrge taseme PUR-vahu paigaldamisel.

Teeme koostööd otse tehastega, pikaajaliste algmaterjalide maaletoojatega ja teiste tegutsevatega Eesti PUR-vahu ettevõtetega, et vajadusel küsida nõu, jagada kogemusi ja arvamusi ning arutada, mida saaks veel paremini.

Pingutame selle nimel, et teha head tööd. Iga töö on erinev ning vajab otsest tähelepanu, et saavutada soovitud lõpptulemust.

Vali kvaliteet. Hoolsate ja osavate paigaldajatega on lõpparve väiksem.
Lõpphind on m3 põhine tulevevalt materjali kulust.
Seega paigaldaja oskus määrab sõna otseses mõttes hinna, mitte soodsaim m3 hind.
Vaata lisaks ka videomaterjali.

Meie meeskond

Jaan

Jaan

Paigaldus, klienditeenindus

Raimo

Raimo

Paigaldus

Kaido

Kaido

Transport, tehnik

error: Võõras vara!!!