a

Videod

Siit leiate erinevaid videosi seotud PUR vahuga. Mõned videod näitavad erinevaid võimalusi, kuidas lihtsasti teha eeltööd PUR vaht soojustusele. Just õiged eeltööd tagavad soodsama lõpphinna ning parima lõpptulemuse. Samuti teeme kodustes tingimustes erinevaid katseid PUR vahuga. Seda kõike, et olukorda selgemaks teha inimestele, kes vahuga igapäevaselt kokku ei puutu. Võite saata ideid videode tegemiseks ning ehk näete ka enda soovitud videosi varsti meie lehel.

Head vaatamist.

PURISTA OÜ Avatud pooridega niiskuskatse

Teeme PUR vahuga erinevaid kaitseid. Seekord näitame, mis juhtub avatud pooriga PUR vahuga kui anda talle liigselt “niiskust”. Kuidas ta käitub Kevad/sügisestes tingimustes.

Hoolime turul toimuvast ning selgitame olukorda neile, kellel veel vähene kokkupuude.

PURISTA OÜ PUR-vaht Tuulekatse

Kas avatud poorida PUR vaht peab tuult. Katsetame.

Can open cell PU foam block wind? Lets test.

PURISTA OÜ Rohkem soojustust, vähem ülekulu

Kuidas ettevalmistada soojustuspind nii, et saaks vajaliku kihipaksuse ning jääks võimalikult palju soojustusvahtu seina.

 

PURISTA OÜ Õhutihe soojustus PUR-vahuga

Korralike materjalidega õigesti paigaldades ei jää vahu sisse õhumulle. Samuti näitame kui kerge on töödelda avatud pooriga vahtu.

PURISTA OÜ PUR vaht soojustus Eeltööd #1

Korralikud eeltööd annavad parema lõpptulemuse ja väiksema arve. Ei pea juba pritsitud vahu seinast tasalõikama. Vali kvaliteet. Vali PUR vahtu puristama PURISTA OÜ.

PURISTA OÜ- Tulekatse #1 – Viimistlemata PUR-vaht soojustus

Kardetakse, et PUR vaht sulab sekunditega tuld saades. Arvatakse, et PUR vaht jääb tilkuma kui plastmass või, et läheb põlema kui säraküünal.

Vali kvaliteet. Hoolsate ja osavate paigaldajatega on lõpparve väiksem.
Konsulteeri juba enne eeltööde alustamist, et säästa raha ja aega ning saada parim lõpptulemus.

*Lõpphind on m3 põhine tulevevalt materjali kulust. Seega paigaldaja oskus määrab sõna otseses mõttes hinna, mitte soodsam m3 hind.

Lisaküsimuste korral ärge kõhelge ühendust võtmast.

error: Võõras vara!!!