a

Polükarbamiid

Polükarbamiid (polyurea) on kahekomponentne materjal, mis tekib kahe aine reageerimisel ning moodustab elastse ühtse vastupidava sooja- ja külmakindla äärmiselt tugeva monoliitse hüdroisoleeriva membraankatte. Polükarbamiid kuivab väga kiiresti ning võimaldab katta ühel ruutmeetril mitu kihti minuti jooksul. Polükarbamiid on laialdaselt levinud paljudes valdkondades ega ole looduskahjulik.

1980ndatel aastatel välja töötatud lahendus on tõestanud oma vastupidavust. Oma veekindluse, tugeva struktuuri ja koormustaluvuse tõttu kasutatakse polükarbamiidi hüdroisoleerimiseks ja kulumiskindlaks muutmiseks. Polükarbamiid on nii soojas kui ka külmas elastne ning temperatuuri kõikumisel ei pragune ning säilitab ühtse massi. Teiste võimalustena kasutatakse seda näiteks katuste remontimiseks, põrandate, garaažide ja tehaste põrandate katmiseks ja hüdroisoleerimiseks, sise- ja välibasseinide hüdroisoleerimiseks ja kulumiskindlustamiseks, sildade ja ja tunnelite hüdroisolatsiooniks ning laialdaselt on see kasutuses ka militaarsektoris. Kasutusvõimalusi ning tõestatud kasulikkust on polükarbamiid näidanud paljudes tööstussektorites.

Polükarbamiidiga saab katta ja hüdroisoleerida enamik materjale, tehes need kulumis- ja 100% veekindlaks.

Arvestades polükarbamiidi ettevalmistamistöid ja tasuvuspiiri võtame sisetöid vastu alates 100m2. Katuste katmisel võimalik kokkuleppel teha ka väiksemaid töid. Polükarbamiidi m2 hind on 40-60€+KM. Eriotsarbeliste lahenduse käigus ning raskesti ettevalmistavate tööde polükarbamiidi hind võib küündida kuni 120€/m2 + KM.

Vali kvaliteet. Hoolsate ja osavate paigaldajatega on lõpparve väiksem.
Konsulteeri juba enne eeltööde alustamist, et säästa raha ja aega ning saada parim lõpptulemus.

*Lõpphind on m3 põhine tulevevalt materjali kulust. Seega paigaldaja oskus määrab sõna otseses mõttes hinna, mitte soodsam m3 hind.

Lisaküsimuste korral ärge kõhelge ühendust võtmast.

error: Võõras vara!!!